Products Services Applications News Home
 
 
Pozadi menu
Pozadi menu
Pozadi menu

Čerpadla - Izokratická


DeltaChrom™ P200 pump
DeltaChrom™ P200 pump
Výrobce: Watrex Praha, s.r.o.
Specifikace/Cena:


Čtyřventilové dvoupístové HPLC čerpadlo s rozsahem průtokových rychlostí 0,01 - 10 ml/min a inkrementem 0,01 ml/min (možnost rozsahu průtoků 0,001-10,000 ml/min s inkrementem 0,001 ml) a max. tlakem 42 Mpa. Ve spojení s dalším P200 čerpadlem a detektorem UV200 je ideálním řešením pro binární vysokotlaký gradientový systém řízený s datastanice Clarity.
DeltaChrom™ P102 pump
DeltaChrom™ P102 pump
Výrobce: Watrex Praha, s.r.o.
Specifikace/Cena:


Plnohodnotné dvoupístové HPLC čerpadlo s rozsahem průtokových rychlostí 0,01 - 10 ml/min a max. tlakem 42 MPa a s účinným tlumičem pulzů. Intuitivní ovládání z membránové klávesnice s monitorováním tlaku a tlakovými limitacemi. Možnost externího řízení přes sériové RS-232 rozhraní. Kombinací P102 čerpadel lze postavit až kvartérní vysokotlaký gradient.


LD Class Pumps
LD Class Pumps
Výrobce: SSI Scientific Systems, Inc.
Specifikace/Cena:


The versatile LD Class consists of dual-headed, positive displacement piston pumps, delivering unmatched performance for analytical, flash, and small-scale preparative chromatography applications. With the patented SSI low dead-volume Pulse Dampener, advanced cam technology and dual piston mechanism, the LD Class provides virtually pulse-free operation. 


LU Class Pumps
LU Class Pumps
Výrobce: SSI Scientific Systems, Inc.
Specifikace/Cena:


The analytical LU Class consists of dual-headed, positive displacement piston pumps, delivering accurate flow rates at extremely high pressures. Available fluid path materials are Stainless Steel and Titanium for standard and Bio-compatible UHP chromatography applications.


Mighty-Mini Pump
Mighty-Mini Pump
Výrobce: Watrex Praha, s.r.o.
Specifikace/Cena:


Cenově velmi výhodné jednopístové čerpadlo v biokompatibilním provedení pro přesné dávkování kapalin s rozsahem průtoků od 0,001 až do 5 ml/min a maximálním pracovním tlakem 35 bar. Čerpadlo lze řídit z vestavěnné klávesnice s displejem nebo z externiho kontroleru, který nabízí programové řízení až čtyř těchto čerpadel. Pro čeradlo je také dostupné řízení z PC (EZChrom, Clarity, Deltachrom Control).DeltaChrom™ Prep 100, Preparative Chromatography Pump
DeltaChrom™ Prep 100, Preparative Chromatography Pump
Výrobce: 
Specifikace/Cena:


Dvoupístové HPLC čerpadlo pro preparativní aplikace, rozsah průtokových rychlostí (0,1 – 100,0 ml/min). Max. tlak 20 MPa, pulzace +/- 1 % (100 ml/min, 20 MPa). Čerpadlo je vybaveno dvojitými ventily, aktivním oplachem pístů, externím řízením a tlumičem pulzů.


Logoagilent
Logoairwatec
LogoBiopointe_Scientific
LogoBiotech AB
Logobrookhaven
Logocronus
Logodrmaisch
LogoDragonLab
Logofortis
Logogl_science
Logohealforce
Logohpc
LogoChromaNik
LogoCRS
Logoidex
Logoidex
LogoJORDLabs
Logoknauer
Logokromasil
Logomachereynagel
LogoMerlin
LogoMICROLIT
Logonacalai
Logooptimize
LogoPeak Scientific
LogoPolymer_Standards_Servis
Logopostnova
Logopurite
LogoRephiLe
Logorheodyne
Logosequant
Logoshodex
Logoschunk
Logosilicycle
Logosmi
Logosofta
Logospark
Logossihplc
LogoSUN-SRI
Logosupelco
Logosykam
Logotosoh
Logoupchurch
Logovdsoptilab
Logovici
Logovalco
Logowatrex
Logobures

    Copyright © Watrex Praha s.r.o. || 2007-2017 || All Right Reserved || Webmaster
y>