Products Services Applications News Home
 
 
Pozadi menu
Pozadi menu
Pozadi menu

WATREX - ROWAPUR


ROWAPUR Laboratorní zařízení pro přípravu čisté vody reverzní osmózou
ROWAPUR Laboratorní zařízení pro přípravu čisté vody reverzní osmózou
Výrobce: DeltaChrom™
Specifikace/Cena:


Systém pro předúpravu vody reverzní osmózou. Poskytuje čistou vodu zbavenou mechanických nečistot, chloru a 95-98% veškerých rozpuštěných látek. Obsahuje třístupňovou předfiltraci, RO modul s kapacitou od 40-400 l/den, instalační materiál na zprovoznění přístroje, včetně náplní a tlakový zásobník 12 až 200 litrů. 


ROWAPUR EasyClick
ROWAPUR EasyClick
Výrobce: Watrex Praha, s.r.o.
Specifikace/Cena:


Plně automatický systém pro přípravu čisté vody na bázi reverzní osmózy. Obsahuje mechanický a uhlíkový filtr na ochranu RO membrány, RO membránu a dochucovaci filtr. Dále pak tlakový zásobník na čistou vodu a výpustní kohoutek. Součástí dodávky je veškerý instalační materiál a ilustrativní návod na instalaci přímo uživatelem.


ROWAPUR Demi 200
ROWAPUR Demi 200
Výrobce: Watrex Praha, s.r.o.
Specifikace/Cena:


Rowapur Demi slouží k přípravě čisté vody vhodné pro analytické, biochemické a jiné laboratoře a všude tam, kde je třeba používat klasickou destilovanou vodu. Jedná se o kompaktní nástěnný systém, který efektivně kombinuje technologie reverzní osmózy a deionizace k produkci velmi kvalitní analyticky čisté vody (Typ II). Vodivost produkované vody je do 1 µS/cm.ROWAPUR Demi 200/50
ROWAPUR Demi 200/50
Výrobce: Watrex Praha, s.r.o.
Specifikace/Cena:


Kompaktní nástěnný systém pro laboratoře s denním výkonem až 200 litrů s tlakovým zásobníkem a testerem vodivosti, který efektivně kombinuje technologie reverzní osmózy a deionizace k produkci velmi kvalitní analyticky čisté vody (Typ II). Vodivost produkované vody je do 1 µS/cm. Vstupní voda je před RO membránou čištěna na mechanickém filtru a filtru s aktivním uhlím. Reverzní osmózou je odstraněno 95-98% rozpuštěných látek, koncový filtr s ultračistým směsným iontoměničem odstraňuje většinu zbytkových iontů. Součástí zařízení je tester vodivosti, který upozorní na vyčerpání iontoměniče.
Zařízení se napájí tlakovou vodou z veřejných či místních vodovodních rozvodů. Minimální doporučený tlak zajišťující dobrou funkci je 3 bar. V případě, že tlak v napájecím řádu je nižší, je třeba objednat posilovací čerpadlo.Logoagilent
Logoairwatec
LogoBiopointe_Scientific
LogoBiotech AB
Logobrookhaven
Logocronus
Logodrmaisch
LogoDragonLab
Logofortis
Logogl_science
Logohealforce
Logohpc
LogoChromaNik
LogoCRS
Logoidex
Logoidex
LogoJORDLabs
Logoknauer
Logokromasil
Logomachereynagel
LogoMerlin
LogoMICROLIT
Logonacalai
Logooptimize
LogoPeak Scientific
LogoPolymer_Standards_Servis
Logopostnova
Logopurite
LogoRephiLe
Logorheodyne
Logosequant
Logoshodex
Logoschunk
Logosilicycle
Logosmi
Logosofta
Logospark
Logossihplc
LogoSUN-SRI
Logosupelco
Logosykam
Logotosoh
Logoupchurch
Logovdsoptilab
Logovici
Logovalco
Logowatrex
Logobures

    Copyright © Watrex Praha s.r.o. || 2007-2017 || All Right Reserved || Webmaster
y>