Products Services Applications News Home
 
 
Pozadi menu
Pozadi menu
Pozadi menu

Detektory - Vodivostní


DeltaChrom™ CDW 110 Conductivity Detector
DeltaChrom™ CDW 110 Conductivity Detector
Výrobce: Watrex Praha, s.r.o.
Specifikace/Cena:


Vodivostní detektor určený pro detekci aniontů a kationtů metodou iontové chromatografie. Moderní koncept detektoru CDW 110 s dokonale temperovanou měřícícelou umístěnou v přístroji pokrývá široký rozsah měření vodivosti od 0-60.000 uS/cm a nabízí vysoce citlivá stanovení jak v módu se supresní jednotkou tak i bez ní. Nespornou výhodou tohoto detektoru je zabudovaná jednotka na potlačení vodivosti mobilní fáze, supresoru, která je často využívána při stanovení aniontů.

Supresní jednotka je určena pro vysoce účinné kontinuální potlačení vodivosti při analýzách aniontů a použití uhličitanových mobilních fází. Mechanizmus potlačení vodivosti spočívá v membránou zprostředkované výměně volných iontů Na+ za protony H+, které vytvoří s aniontem eluentu nedisociovanou kyselinu uhličitou,  resp. nevodivou vodu a CO2. Naopak u analyzovaných anionů silných kyselin se výměnou méně vodivého Na+ za několikanásobně vodivější H+ významně posílí vodivost analytu, což obé vede k výraznému zvýšení detekce. Výměna Na+ za H+ se odehrává na katexové membrán , která brání průniku objemného aniontu do eluátu. Na+ ionty z částečně vyčerpaného regeneračního roztoku jsou následně zachyceny na patron katexu, čímž je regenerační roztok znovupoužitelný ke kontinuální regeneraci membrány. Regenerační roztok je cirkulován nehlučným peristaltickým čerpadlem. S přístrojem je dodáván kompletní spojovací materiál.

Vestavěný dotykový displej slouží k intuitivnímu ovládáni detektoru CDW 110 a přehlednému zobrazení monitorovaného signálu a teploty cely. Detektor je vybaven USB rozhraním pro připojení k PC s přímou podporou pro ovládání a digitální sběr dat do datastanice Clarity (DataApex).
S 3115 Conductivity Detector
S 3115 Conductivity Detector
Výrobce: Watrex Praha, s.r.o.
Specifikace/Cena:


Vodivostní detektor s novou koncepcí průtokové cely patří mezi nejcitlivější detektory určené pro stanovení iontů metodou iontové chromatografii.


Logoagilent
Logoairwatec
LogoBiopointe_Scientific
LogoBiotech AB
Logobrookhaven
Logocronus
Logodrmaisch
LogoDragonLab
Logofortis
Logogl_science
Logohealforce
Logohpc
LogoChromaNik
LogoCRS
Logoidex
Logoidex
LogoJORDLabs
Logoknauer
Logokromasil
Logomachereynagel
LogoMerlin
LogoMICROLIT
Logonacalai
Logooptimize
LogoPeak Scientific
LogoPolymer_Standards_Servis
Logopostnova
Logopurite
LogoRephiLe
Logorheodyne
Logosequant
Logoshodex
Logoschunk
Logosilicycle
Logosmi
Logosofta
Logospark
Logossihplc
LogoSUN-SRI
Logosupelco
Logosykam
Logotosoh
Logoupchurch
Logovdsoptilab
Logovici
Logovalco
Logowatrex
Logobures

    Copyright © Watrex Praha s.r.o. || 2007-2017 || All Right Reserved || Webmaster
y>