Products Services Applications News Home
 
 
Pozadi menu
Pozadi menu
Pozadi menu
    Home HPLC PŘÍSTROJE On-line SPE systémy
DeltaChrom™ On-line SPE system OLE 180
DeltaChrom™ On-line SPE system OLE 180
Výrobce: DeltaChrom™
Specifikace/Cena:


Automatický systém pro on-line extrakci v pevné fázi (předkoncentraci) vzorků pro HPLC.Je kombinací vysokotlakého čerpadla s přepínacími, selekčními a nástřikovými ventily, řízenými inteligentním programem. Selekční ventil je desetipolohový a přepíná 7 výměnných SPE kolonek, zbylé polohy jsou určeny pro až 3 promývací rozpouštědla.
Symbiosis™ Pico
Symbiosis™ Pico
Výrobce: Spark Holland
Specifikace/Cena:


Symbiosis™ Pico systém perfektně vyhovuje všem LC-MS aplikacím a poskytuje výhody on-line SPE pro zvýšení účinnosti analýz a zároveň redukce času na vývoj metod. Selektor mobilní fáze v nové V20 pumpě společně se selektorem kolon v novém Mistral™ umožňuje zpracování více vzorků za rozdílných chromatografických podmínek. Pomocí softwaru je možné extrakci vypustit nebo provést a to vše bez jakékoli změny hardwaru. Alias™ autosampler umožňuje míchání a ředění vzorků nebo přidávání interního standardu. V kombinaci s Prep kitem je systém schopný zpracovat vzorky až do 10 mL.


Symbiosis™ Pharma
Symbiosis™ Pharma
Výrobce: Spark Holland
Specifikace/Cena:


Symbiosis™ Pharma je jedinečný systém pro spojení výhod on-line SPE především s LC-MS aplikacemi (XLC-MS). Systém poskytuje širokou flexibilitu ve zpracování rozdílných typů vzorků použitím jedné ze tří plně automatických operačních módů: LC-MS (přímá LC bez SPE), XLC-MS (on-line SPE ve spojení s LC-MS), AMD (pokročilý vývoj metod). Kombinace vysoce selektivní SPE s přesným autosamplerem dělá za systému Pharma nástroj pro přímou analýzu znečištěných biologických vzorků. Móde nulové ztráty vzorku poskytuje nejlepší možné výsledky při dostupnosti pouze malých objemů (5 µL nástřik při 8 µL použitého vzorku).


On-line SPE cartridges
On-line SPE cartridges
Výrobce: Spark Holland
Specifikace/Cena:


On-line SPE kartridže jsou pro systémy Symbiosis/Prospekt-2 navrženy speciálně pro on-line eluci do HPLC kolony. Rozměry jsou optimalizovány pro kombinaci vysoké extrakční kapacity s malým elučním objemem. Standardní rozměry jsou 10x2mm (LxID) ale jsou dostupné také ve verzi 10x1mm. Kartridže snesou obvyklé tlaky pro HPLC (max. 300 bar).


Logoagilent
Logoairwatec
LogoBiopointe_Scientific
LogoBiotech AB
Logobrookhaven
Logocronus
Logodrmaisch
LogoDragonLab
Logofortis
Logogl_science
Logohealforce
Logohpc
LogoChromaNik
LogoCRS
Logoidex
Logoidex
LogoJORDLabs
Logoknauer
Logokromasil
Logomachereynagel
LogoMerlin
LogoMICROLIT
Logonacalai
Logooptimize
LogoPeak Scientific
LogoPolymer_Standards_Servis
Logopostnova
Logopurite
LogoRephiLe
Logorheodyne
Logosequant
Logoshodex
Logoschunk
Logosilicycle
Logosmi
Logosofta
Logospark
Logossihplc
LogoSUN-SRI
Logosupelco
Logosykam
Logotosoh
Logoupchurch
Logovdsoptilab
Logovici
Logovalco
Logowatrex
Logobures

    Copyright © Watrex Praha s.r.o. || 2007-2017 || All Right Reserved || Webmaster
y>